Dřevěné konferenční stoly

Všechny naše dřevěné konferenční stoly, nabízíme také jako jídelní stoly. Je možné si zadat jakýkoli rozměr i výšku konferenčního stolu. Je možné zvolit praktickou odkládací desku. Výběr materiálů je široký, nabízíme dýhované nebo masívní konferenční stoly. Masív však vyžaduje konstantní podmínky. Velké rozdíly vlhkosti a teplot totiž vedou k pnutí, při kterém se dřevo deformuje. Nabídka masívního dřeva je omezená, hodně druhů dřeva je vzácných a drahých, proto jsou často zpracovávány na dýhy. V nabídce máme 25 druhů dýh a stále tuto nabídku rozšiřujeme. Více informací z naší nabídky můžete čerpat přímo z kategorií jídelní stoly nebo konferenční stoly.Konfereční stoly z dubu, buku v různých barvách

Pro výrobu masívního konferenčního stolu nabízíme bukový či dubový masív, který lze mořením přizpůsobit ostatnímu nábytku v interiéru. Spojením dvou materiálů, a to dřevěných nohou a čiré skleněné desky z kaleného skla docílíme efektního dojmu konferenčního stolu.

Mezi naše nejoblíbenější konferenční stoly patří stůl Milano, pro svou jednoduchou čistou linii a zajímavý detail nohou, které protínají horní desku stolu.Navštivte naše prodejny v Praze a Ostravě!Partneři sekce Konferenční stoly:

Kvalitní nábytek za příznivé ceny